Firana TERESA BIAŁA z WRZOSOWYMI KWIATAMI 400x150 Gardinen, Curtain

46,95 zł
Brutto

Firana TERESA BIAŁA z WRZOSOWYMI KWIATAMI 400x150 Gardinen, Curtain lekka i przewiewna firanka do każdego pomieszczenia.

Ilość
Oczekiwanie na dostawę

 

 

 

 

 

 

 

 

Bezpieczeństwo sklepu

Certyfikat SSL

Nasz sklep jest objęty certyfikowanym szyfrowanym połączeniem SSL, wszystkie informacje wysyłane do nas są najpierw szyfrowane w przeglądarce klienta, a następnie wysłane do nas. Na weryfikację tego pozwala charakterystyczna kłódeczka przy adresie strony oraz przedrostek https://.

Polityka prywatności 

Jesteśmy świadomi jak ważne dla naszych klientów jest poszanowanie Ich prywatności. Dlatego przestrzegamy rygorystycznych reguł. Szkolimy wszystkich naszych pracowników z wiedzy na ten temat. polityka prywatności

Firana Teresa lekka i przewiewna firanka do każdego pomieszczenia uszyta z drukowanego i białego woalu obszytego gipiurą.Środek firany wycięty w trójkąt obszyty gipiurą 9 centymetrową typu angielka Natomiast boki oraz górny żabot uszyte  z drukowanego woalu w kolorze białym z wrzosowymi  kwiatami.Cała firana obszyta białą lamówką ,a na dole boków doszyta wstążka w tym samym kolorze. Firana może mieć rozpięte boki lub można je związać obejmami które są w zestawie. Firanę można powiesić na żabkach, haczykach lub wsadzić w tunel.

NA ŻYCZENIE KLIENTA WYSYŁAM PACZKI DO UE CENA DO INDYWIDUALNEGO USTALENIA W ZALEŻNOŚCI OD KRAJU I WIELKOŚCI PACZKI ZGODNIE Z CENNIKIEM IN POST CROSS BORDER LUB POCZTY POLSKIEJ

DO KAŻDEGO ZAKUPU PARAGON FISKALNY.

KOSZTY WYSYŁKI PRZEDPŁATA;
- Pocztex Kurier 48- 14,00 zł
- Paczkomat In Post-14,00 zł

ZA POBRANIEM;
- Pocztex Kurier 48-18,00 zł
- Paczkomat In Post -18,00 zł

Teresa b, kwiat wrzos

Opis

Wysokość
150 cm
Szerokość
400 cm
Materiał
Woal
Gipiura
Angielka 9 cm
Taśma marszcząca
Smok 6 cm