FIRANY- FIRANA GOTOWA MAGDA 400 x 150 + BALKON 150 x 250 Gardinen, Curtain

100,00 zł
Brutto

FIRANA GOTOWA MAGDA 400x150 + BALKON 150 x250 Gardinen, Curtain

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Bezpieczeństwo sklepu

Certyfikat SSL

Nasz sklep jest objęty certyfikowanym szyfrowanym połączeniem SSL, wszystkie informacje wysyłane do nas są najpierw szyfrowane w przeglądarce klienta, a następnie wysłane do nas. Na weryfikację tego pozwala charakterystyczna kłódeczka przy adresie strony. Bezpieczeństwo sklepu Certyfikat SSL Nasz sklep jest objęty certyfikowanym szyfrowanym połączeniem SSL, wszystkie informacje wysyłane do nas są najpierw szyfrowane w przeglądarce klienta, a następnie wysłane do nas. Na weryfikację tego pozwala charakterystyczna kłódeczka przy adresie strony.
  • Opcje wysyłki: 
Przedpłata:
Opcje wysyłki: Przedpłata:
  • Paczka pocztowa 14,00zł Paczka pocztowa 14,00zł
  • Paczkomat InPost 14,00zł Paczkomat InPost 14,00zł
  • Za pobraniem Za pobraniem
  • Paczka pocztowa 18,00zł Paczka pocztowa 18,00zł
  • Paczkomat InPost 18,00zł Paczkomat InPost 18,00zł
  •  	Nasza firma nie jest płatnikiem podatku od towaru i usług, dlatego nie wystawiamy faktur VAT. Nasza firma nie jest płatnikiem podatku od towaru i usług, dlatego nie wystawiamy faktur VAT.

Firana Magda + balkon to projekt powstały na zasadzie dwu oddzielnych firan uszytych z wysokogatunkowego woalu pasujących na zespół okno plus balkon. Firana ma wszytą taśmę marszczącą typu smok co umożliwia powieszenie na żabkach, haczykach lub wsunięciu w tunel. Do zestawu dołączone są dwie obejmy łączone na rzepy umożliwiające przełożenie przez oczka i spięcie firany w cukierek.Firana okienna jest  lewo lub prawo skos do wyboru. Zestaw może być zmodyfikowany o dodatkowe firanki na drugie okno lub zamiast balkonu wyjście na taras.

NA ŻYCZENIE KLIENTA WYSYŁAM PACZKI  DO UE CENA DO INDYWIDUALNEGO USTALENIA W ZALEŻNOŚCI OD KRAJU I WIELKOŚCI PACZKI ZGODNIE Z CENNIKIEM INPOST CROSS BORDER LUB POCZTY POLSKIEJ

Magda + Balkon
1 Przedmiot

Opis

Wysokość
Okno 150 cm Balkon 250 cm
Szerokość
Okno 400 cm Balkon 150cm
Materiał
Woal 100% poliesrer
Gipiura
Angielka 8 i 15 cm
Taśma marszcząca
Smok 6 cm