Firana-firany szyta Korale półłuk 400x160 salon, pokój ,Gardinen, Curtain

120,00 zł
Brutto

Firana-firany szyta Korale półłuk

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Bezpieczeństwo sklepu

Certyfikat SSL

Nasz sklep jest objęty certyfikowanym szyfrowanym połączeniem SSL, wszystkie informacje wysyłane do nas są najpierw szyfrowane w przeglądarce klienta, a następnie wysłane do nas. Na weryfikację tego pozwala charakterystyczna kłódeczka przy adresie strony. Bezpieczeństwo sklepu Certyfikat SSL Nasz sklep jest objęty certyfikowanym szyfrowanym połączeniem SSL, wszystkie informacje wysyłane do nas są najpierw szyfrowane w przeglądarce klienta, a następnie wysłane do nas. Na weryfikację tego pozwala charakterystyczna kłódeczka przy adresie strony.
  • Opcje wysyłki: 
Przedpłata:
Opcje wysyłki: Przedpłata:
  • Paczka pocztowa 14,00zł Paczka pocztowa 14,00zł
  • Paczkomat InPost 14,00zł Paczkomat InPost 14,00zł
  • Za pobraniem Za pobraniem
  • Paczka pocztowa 18,00zł Paczka pocztowa 18,00zł
  • Paczkomat InPost 18,00zł Paczkomat InPost 18,00zł
  •  	Nasza firma nie jest płatnikiem podatku od towaru i usług, dlatego nie wystawiamy faktur VAT. Nasza firma nie jest płatnikiem podatku od towaru i usług, dlatego nie wystawiamy faktur VAT.

Firana szyta Korale  półłuk to nowoczesny projekt w bardzo ciekawej aranżacji. Firana uszyta z Tureckiej siatki z popielato- białym deseniem w postaci zygzakowatych koralików.Do firanki u dołu doszyta 30 cm popielato-biała gipiura. Firana przystosowana do powieszenia za pośrednictwem żabek, haczyków lub można ją wsunąć w tunel.Uszyta na taśmie marszczącej typu smok dwa do jednego.Firana pasuje na karnisz do 220 cm. Cena podana w ofercie dotyczy firanki uszytej w rozmiarze 400 x 160 cm. W przypadku innej rozmiarówki cena jest ustalana indywidualnie.Firana jest sprzedawana tylko za przedpłatę ( nie sprzedaję firan szytych za pobraniem). W przypadku firanki uszytej na indywidualny rozmiar brak jest możliwości odstąpienia od umowy !!!. Czas realizacji zamówienia do 14 dni. Istnieje możliwość uszycia całej białej lub doszycia firany na balkon lub taras.

Korale półłuk
1 Przedmiot

Opis

Wysokość
160 cm
Szerokość
400 cm
Materiał
Turecka siatka
Gipiura
30 cm szaro-białe makarony
Taśma marszcząca
6 cm smok